Základní tým

Břetislav Svozil

Břetislav Svozil

ředitel školy a manažer projektu Open School Space
/ +420 730 151 077

zobrazit detailní popis
Monika Mandelíčková

Monika Mandelíčková

na mateřské dovolené
/ +420 777 983 580

zobrazit detailní popis
Tereza Cerovská

Tereza Cerovská

zástupkyně ředitele, učitelka 2. třídy
/ +420 777 052 809

zobrazit detailní popis
Martina Svozilová

Martina Svozilová

garant umění do školy
/ +420 730 151 077

zobrazit detailní popis
Tereza Heisigová

Tereza Heisigová

učitelka 3. třídy
/ +420 731 762 710

zobrazit detailní popis
Michaela Kulísková

Michaela Kulísková

umění do školy - hudba, klavír
/ +420 775 935 228

zobrazit detailní popis
Petr Mihalco

Petr Mihalco

učitel 1. třídy
/ 731 406 237

zobrazit detailní popis
Karla Indrová

Karla Indrová

učitelka 3. třídy

zobrazit detailní popis
Hana Kuzníková

Hana Kuzníková

garant IT

zobrazit detailní popis
Laura Martišková

Laura Martišková

učitelka 2. třídy

zobrazit detailní popis
Markéta Tobiášová

Markéta Tobiášová

učitelka 1. třídy

zobrazit detailní popis
Barbora Homolová

Barbora Homolová

učitelka 1. třídy

zobrazit detailní popis
Zdeněk Koráb

Zdeněk Koráb

učitel 5. třídy

zobrazit detailní popis
Kristýna Urbánková

Kristýna Urbánková

zástupkyně pro jazykové vzdělávání
/ 777 983 580

zobrazit detailní popis
Michelle Burke

Michelle Burke

lektorka AJ

zobrazit detailní popis
Šárka Cox

Šárka Cox

lektorka AJ
/ 777 983 580

zobrazit detailní popis
Peter Nobbs

Peter Nobbs

lektor AJ
/ 777 983 580

zobrazit detailní popis
Victoria Kurylak

Victoria Kurylak

lektorka AJ
/ 777 983 580

zobrazit detailní popis
Kateřina Sedláková

Kateřina Sedláková

lektorka AJ
/ 777 983 580

zobrazit detailní popis
Dixie Adam

Dixie Adam

lektorka AJ
/ 777 983 580

zobrazit detailní popis
Lloyd Melbourne

Lloyd Melbourne

lektor AJ
/ 777 983 580

zobrazit detailní popis
Eoin Dignan

Eoin Dignan

lektor AJ
/ 777 983 580

zobrazit detailní popis
Michelle Burke

Michelle Burke

lektorka AJ
/ 777 983 580

zobrazit detailní popis

Ostatní členové týmu

Lenka Švandová

umění do školy - výrazový tanec

Libor Macháň

instruktor taekwonda

Eva Pupišíková

rodič - člen školské rady
/ +420 777 667 866

Klára Traplová

vychovatelka ve výtvarné družině

Marie Loubová

Individuální flétna

Lenka Ludvíková

Zahradničení (AJ)

Christian Gregory

Sporťák (AJ), Hry (AJ)

Kseniya Suprunovich

Individuální zpěv